مدرسه عالی

امام مبین

اطلاعیه ها:

مدرسه عالی امام مبین برای سال تحصیلی ۲۰۲۱ در مقطع کارشناسی دانشجو می پذیرد

معرفی مدرسه عالی امام مبین:

مدرسه عالی بین المللی امام مبین یک نهاد اسلامی است که فرصت تحصیل آموزه های اسلامی و معارف اهل بیت (علیهم السلام) را برای علاقه مندان از سراسر اروپا ، آمریکا و استرالیا فراهم می کند. این دانشگاه با تکیه بر اساتید متعهد و متخصص ، دوره های آنلاین خود را به علاقه مندان که نمی توانند در کلاس های مرسوم (حضوری) شرکت کنند ارائه می دهد. دانشجویان می توانند در دوره های طولانی مدت و کوتاه مدت لیسانس خود را در رشته های معارف اسلامی ، قرآن و حدیث و شیعه شناسی بخوانند. پس از اتمام دوره ها ، مدارک رسمی به دانشجویان اعطا می شود.

رشته های مدرسه عالی:

مدرسه عالی بین المللی امام مبین یکی از بهترین دانشگاه های هست که شما میتوانید در رشته ها قرآن و حدیث، مطالعات اسلامی و شیعه شناسی تحصیل نمایید.

قرآن و حدیث

قرآن و سنت به عنوان دو منبع و سرچشمه ی احکام و دستورات الهی از جایگاه و اهمیت والایی برخوردار است و بر اساس حدیث شریف ثقلین تمسک به این دو گنج گرانبها بشر را از گمراهی نجات داده و به سعادت و سرمنزل مقصود رهنمون می-شود. علوم قرآن و حدیث ذیل رشته ی علمی مستقل در دانشگاه ها تدریس شود.

شیعه شناسی

دوره‌ى كارشناسى شيعه شناسى عبارت است از مرحله اى كه فراگيران با دروس عمومى و برخى از دروس تخصّصى این رشته‌ آشنا شده و در پايان موفق به اخذ مدرك كارشناسى مى شوند.



معارف اسلامی

دوره‌ي كارشناسي معارف اسلامي دوره‌اي است كه فرگيران با دروس تخصّصي آشنا مي‌شوند و پس از گذراندن واحدهاي مربوط و موفّقيت در دوره، موفق به اخذ مدرك كارشناسى مى شوند.



بخش آموزش و دفتر مرکزی دانشگاه در شهر مقدس قم ، جمهوری اسلامی ایران واقع شده است.

 

امکانات:
  • اعطاء مدرک معتبر و رسمی
  • برخورداری از اساتید متخصص
  • ارائه دروس به زبانهای انگلیسی و فارسی
  • برگزاری تمامی کلاس ها به صورت آنلاین
  • انعطاف پذیری در اوقات برگزاری کلاس ها

هم اکنون دانشجو شو

بهترین راه برای کسب معارف اسلامی به صورت آکادمیک